„Hegelmann Group“ plečiasi į JAV: per trejus metus investuos 10 mln. eurų

2021 01 18

Tarptautinė transporto ir logistikos kompanija „Hegelmann Group“ plečiasi į JAV, kur Šiaurės Amerikos regione pradės veiklą kaip „Hegelmann USA“. Kompanija, įkūrusi būstinę Čikagoje, planuoja teikti transporto ir logistikos paslaugas jau nuo sausio. Į šią plėtrą planuojama per pirmus trejus metus investuoti apie dešimt milijonų eurų. „Hegelmann Group“ taip pat ketina ateityje vykdyti veiklą ne tik Šiaurės Amerikoje, bet ir Centrinėje Amerikoje. Tikimasi, kad tolimesnė tarptautinė plėtra bus nukreipta ir į Kanados regioną.

Per pirmus veiklos JAV metus planuojama sukurti ne mažiau kaip 15 naujų darbo vietų. Transporto priemonių parkas startuos su dešimčia vilkikų, vėliau jį papildys suskystintomis gamtinėmis dujomis  (LNG) arba elektra varomi vilkikai.

„Plėstis į JAV nusprendėme dar 2019 metų pabaigoje. Norime tapti tarptautine kompanija, kuri siūlo savo paslaugas Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos kontinentuose. Tikime, kad sunkiai ir sąžiningai dirbdami galime tapti sėkmingu, ambicingu ir augančiu JAV rinkos žaidėju“, – teigia Andrius Jašinskas, „Hegelmann Group“ Verslo vystymo plėtros vadovas, atsakingas už plėtrą šiame regione.

Anot A. Jašinsko, ryšių su Amerikos rinka kompanija turėjo ir iki šiol: „Mes teikiame logistikos paslaugas Europoje savo partneriams iš JAV, todėl jau turime ryšių ir pažįstame šią rinką. Esame tarptautinė, stipri kompanija, tad norime greitu metu JAV pasiūlyti visą paslaugų, kurias teikiame Europoje, paketą“.

Per pirmuosius plėtros metus bendrovė planuoja investuoti maždaug 2 milijonus eurų strateginiam augimui ir paslaugų teikimui. Dar 8 milijonus ketinama investuoti per kitus dvejus metus. Artimuose kompanijos planuose – kietašonių ir izoterminių puspriekabių, platformų, cisternų ir autovežių puspriekabių įsigijimas.

„Hegelmann Group“ veiklą pradėjo 1998-aisiais, kuomet trys broliai Hegelmannai pradėjo teikti pervežimo paslaugas visoje Europoje. 2004 m. ši bendrovė įsikūrė Lietuvoje, Kaune, o dar šešiolikoje pasaulio regionų įkūrė filialus. „Hegelmann Group“ dirba daugiau nei 7000 darbuotojų.

SHARE Facebook Linkedin