„Vilniaus baldai“ toliau auga: priims daugiau nei 140 naujų darbuotojų

2021 01 13

Akcinė bendrovė „Vilniaus baldai“ tęsia plėtros planų įgyvendinimą. Numačiusi naujų gamybos linijų startą fabrike Trakų rajone, Guopstų kaime, iki kovo mėnesio bendrovė į savo komandą priims daugiau nei 140 naujų narių.

Vis didesnį pagreitį įgaunant darbams naujajame fabrike Trakų rajone, „Vilniaus baldai“ planuoja padidinti gamybos apimtis. Jau netrukus šiame fabrike startuos keletas naujų gamybos linijų, tad bendrovės specialistų komanda laukia pastiprinimo. Tiek į bendrovės padalinį, veikiantį Savanorių pr. Vilniuje, tiek ir į padalinį Trakų rajone ieškoma įrenginių darbininkų, įrenginių priežiūros technikų-šaltkalvių, įrenginių operatorių, elektrikų-automatikų, krautuvų vairuotojų, kokybės kontrolierių, technologų, pamainų vadovų, LEAN koordinatoriaus ir kt. 

„Bendrovės veiklą planuojame atsižvelgdami į ilgalaikius pagrindinio kliento poreikius. Šiuo metu didiname gamybos pajėgumus ir numatome produkcijos papildymą naujais gaminiais. Siekdami šių tikslų, esame pasiruošę priimti beveik pusantro šimto naujų komandos narių“, – sako Sigita Šaltė, „Vilniaus baldų“ personalo vadovė.

S. Šaltė pažymi, kad „Vilniaus baldai“ gali pasiūlyti darbo ir karjeros galimybių tiek patirties jau sukaupusiems specialistams, tiek ir tiems, kurie nori pradėti savo kelią baldų gamybos sektoriuje. Pavyzdžiui, bendrovėje neseniai startavo vidinė iniciatyva „Operatorių akademija“, tad neturintys patirties šiame darbe gali tapti operatoriais-mokiniais ir reikiamų įgūdžių bei žinių įgyti jau darbo vietoje.

Galimybę dirbti „Vilniaus baldai“ siūlo ne tik Vilniaus ar Trakų rajono, kur veikia bendrovės padaliniai, bet ir aplinkinių miestų bei miestelių gyventojams. Jiems bendrovė užtikrina ir kelionę į darbą: į padalinį Trakų rajone kursuoja autobusai iš Daugų, Varėnos ir Vilniaus, o į padalinį Vilniuje – iš Širvintų, Trakų bei Varėnos. Maršrutų kiekį numatoma didinti atsižvelgiant į tai, kokiose vietovėse gyvenantys žmonės kreipsis dėl darbo.

Naujasis bendrovės fabrikas Trakų rajone veiklą pradėjo praėjusių metų rugpjūtį. Investicijos į 5 km atstumu nuo Vilniaus nutolusią gamyklą, kurios plotas siekia 73 tūkst. kv. metrų, siekė 55 mln. eurų. Joje diegiami modernūs automatizacijos, robotizacijos ir technologiniai sprendimai, kurie leis gamybos pajėgumus išauginti maždaug dvigubai.

„Vilniaus baldų“ specializacija – lengvų konstrukcijų korpusinių baldų gamyba. Didžiąją kompanijos gaminių dalį sudaro vaikiški baldai, kuriems taikomi griežčiausi saugumo ir kokybės reikalavimai. Visa bendrovės produkcija parduodama IKEA, su kuria pradėta bendradarbiauti dar 1997 metais. Pagrindiniu „Vilniaus baldų“ klientu IKEA tapo 2007 metais.

Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau kaip 800 darbuotojų.

SHARE Facebook Linkedin