Antradieniai Kaune šią vasarą – kaip penktadieniai: Kauno „Akropolis“ taps „Kitokių pasikalbėjimų“ rezidencija

5/23/2024

Kitokie pasikalbėjimai
Kitokie pasikalbėjimai

Kauno „Akropolis“ tampa „Kitokių pasikalbėjimų“ vasaros rezidencija: 10-metį minintis projektas visą šiltąjį sezoną kvies antradienius praleisti intriguojančiuose susitikimuose su ryškiomis visuomenės asmenybėmis.

„Šią vasarą mieste leidžiantiems kauniečiams ir miesto svečiams nebereikės skaičiuoti dienų iki penktadienio – pramogauti jie galės pradėti jau antradienį: kalbėsimės nepatogiomis temomis, žaisim, pralošinėsime prizus ir klausysime koncertų. Renginiai nebus filmuojami, todėl ateiti ir viską pamatyti bei išgirsti patiems – būtina!“ – sako „Kitokių pasikalbėjimų“ autorius ir prodiuseris Mantas Bertulis.

Nemokami „Kitokie pasikalbėjimai“ Kauno „Akropolyje“ startuos birželio 4-ąją ir vyks kiekvieną antradienį iki pat rugsėjo. Juos ves vedėjo amplua anksčiau šį sezioną jau sėkmingai debiutavęs Paulius Vaitiekūnas.

„Neabejoju, kad pokalbis be kamerų paskatins pašnekovus drąsiau pasipasakoti, paatvirauti ir galbūt pasidalinti detalėmis, kurių kitomis aplinkybėmis nebūtų linkę pasakoti. Mano pareiga, žinoma, bus suteikti jiems kuo daugiau progų tai padaryti“, – sako jis.

Pirmajame renginyje žiūrovų laukia susitikimas su aktore Gelmine Glemžaite ir kūrėja Aiste Kabašinskaite bei grupės „FC Baseball“ koncertas.

„Šiltuoju metų laiku gyvenimo tempas lėtėja, daugiau laiko norisi skirti atsipalaidavimui. Todėl vasarojantiems Kaune nusprendėme pasiūlyti progą išeiti į miestą, susitikti su draugais ir gerai praleisti laiką“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Pirmieji „Kitokie pasikalbėjimai“ Kauno „Akropolyje“ su G. Glemžaite ir A. Kabašinskaite bei „FC Baseball“ – birželio 4 d., 19 val. renginių aikštėje. Renginiai nemokami.

Pasidalinti: