Nefilmuotuose „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ Gelminė su Aiste gerbėjams pažėrė asmeniškų prisipažinimų

6/5/2024

Gelminė Glemžaitė ir Aistė Kabašinskaitė
Gelminė Glemžaitė ir Aistė Kabašinskaitė

Antradienio vakarą startavo „Kitokių pasikalbėjimų“ vasaros sezonas: į pirmąjį susitikimą su aktore Gelmine Glemžaite ir kūrėja Aiste Kabašinskaite Kauno „Akropolyje“ susirinkęs gausus būrys gerbėjų iš merginų išgirdo pikantiškų detalių apie jų asmeninį gyvenimą ir santykius, o per pertrauką jų laukė romantiškas „FC Baseball“ pasirodymas.

„Žinojome, kad tiek Aistė su Gelmine, tiek „FC Baseball“ turi daug ištikimų fanų, kurie nepraleis tokios progos, o merginos jų nenuvils ir tikrai papasakos kažką tokio, tačiau pirmasis renginys tiek atmosfera, tiek žmonių skaičiumi vis viena absoliučiai pranoko lūkesčius“, – sako „Kitokių pasikalbėjimų“ autorius ir prodiuseris Mantas Bertulis.

Renginio vedėjui Pauliui Vaitiekūnui merginos atskleidė, dėl ko dažniausiai pykstasi su antrosiomis pusėmis, papasakojo apie pirmuosius pasimatymus ir kurioziškas situacijas, kuriose teko atsidurti. Jos ne kartą pripažino, kad kandžias replikas ar kai kuriuos prisipažinimus tikrai pasilaikytų sau, jeigu kalbėtų prieš kameras.

„Buvo faina matyti merginas tokias linksmas ir atsipalaidavusias. O antradieniai kaip penktadieniai Kaune – nestabdo: jau kitą savaitę ant žaliosios pievelės Kauno „Akropolyje“ asmeniškus prisipažinimus pešime iš dar vieno publikos numylėtinio – Gamkos“, – sako P. Vaitiekūnas.

Pokalbis su atlikėju Germanu Daškevičiumi-Gamka laukia ateinantį antradienį, birželio 11 d., 19 val. Nemokami „Kitokie pasikalbėjimai“ Kauno „Akropolyje“ vyks kiekvieną antradienį visą vasarą iki rugsėjo 3 d.

Pasidalinti: