Klinikos 30-mečio jubiliejuje – ir žinomų žmonių sveikinimai

5/30/2024

Sugihara
Sugihara

Viena pirmųjų ir didžiausių specializuotų estetinės medicinos klinikų Baltijos šalyse „Sugihara“ mini veiklos 30-metį. Jubiliejų įmonės darbuotojai, partneriai bei kviestiniai svečiai šventė neeilinėje vietoje – apsupti įspūdingų Vilniaus senamiesčio vaizdų.

Sukvietė svarbiausius

Į šventę viename aukščiausių sostinės pastatų atvykę svečiai ne tik sveikino „Sugiharos“ komandą, bet ir mėgavosi išskirtiniu šiai šventei paruoštų patiekalų meniu bei muzikiniais pasirodymais. Muzikinę programą vakaro svečiams pristatė atlikėjai Neda Malūnavičiūtė ir Martynas Kavaliauskas. Vakarą vedė Indrė Kavaliauskaitė.

Renginyje dalyvavo verslininkė, „Misis Lietuva 1994“ Reda Karosienė, interjero studijos „Cle De Maison“ įkūrėja Vaida Žemaitytė-Jankauskienė su vyru parduotuvių tinklo „Du broliai“ bendraturčiu Tomu Jankausku, Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ vadovė Miglė Neubauer, seserinių įmonių vadovai: medicinos diagnostikos ir gydymo centro „Hila“ vadovas Deividas Praspaliauskas, „Urbo“ banko vadovas Marius Arlauskas, skaitmeninės medicinos platformos „Uhealth“ vadovas Vaidas Damoševičius, odontologijos klinikos „Denticija“ vadovė Dalia Čižaitė-Gabė, „Sugihara Pro“ įmonės vadovė Rasa Ivaškienė, įmonių grupės valdybos pirmininkas Gintaras Treinys ir jos nariai: Andrius Budnikas, Mindaugas Muchlickis, Egidijus Kryžauskas bei klinikos komanda.

Pasidalijo ateities planais

„Prieš 30 metų buvome pirmieji ir atsiradome tinkamu laiku – tapome Pabaltijo šalių lyderiais. Itin aukšta paslaugų kokybė, atsidavusi profesionalų komanda, pagarba, stabilumas, pasitikėjimas ir tuomet, ir dabar – mūsų stiprybės, ir mūsų klientai tą ypač vertina“, – sveikindama vakaro svečius pasidžiaugė M. Neubauer, Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ generalinė direktorė.

Vakaro metu įmonių grupės akcininkas Konstantinas Karosas kartu su klinikos vadove M. Neubauer pristatė klinikos ateities planus – netrukus planuojama pradėti naujos klinikos statybas.

Vienas žinomiausių Lietuvos plastinės chirurgijos specialistų dr. Darius Radzevičius, klinikoje dirbantis jau dvidešimtmetį, kalbėjo, jog labiausiai vertina kolegų profesionalumą, vienybę ir užsibrėžtų ilgalaikių tikslų siekimą. „Džiaugiuosi, jog komanda, su kuria dirbu – kaip vienas kumštis, su daugeliu jos narių dirbame 10 ar daugiau metų ir suprantame vienas kitą iš žvilgsnio. „Sugihara“ – vieta, kuri mus visus vienija, mes čia augome kaip komanda, džiaugiuosi galėdamas būti šios klinikos dalimi jau daugiau nei 20 metų“, – sakė dr. D. Radzevičius.

Vakarą vedusi I. Kavaliauskaitė kalbėjo, jog „Sugiharos“ vardą žino kone visi, o ji pati per ne vienerius draugystės metus pažino ir žmones, kasdien dirbančius bei kuriančius kliniką. „Geri specialistai, nuostabūs gydytojai ir labai draugiškas kolektyvas, tad gimtadienio šventė buvo puikus vakarėlis, kuriame jaučiausi ne tik vedėja, bet ir visos „Sugiharos“ komandos dalis, o tai – fantastiškas jausmas. Visi kartu apsikabinę šokome iš širdies“, – dalijosi pašnekovė.

Šiuo metu klinikoje dirba daugiau kaip 80 patyrusių specialistų, teikiama daugiau kaip 300 įvairių paslaugų.

Pasidalinti: