Ryškiam vasaros įvaizdžiui – dėmesį kaustantis minimalizmas

5/27/2024

Ryškiam įvaizdžiui
Ryškiam įvaizdžiui

Švarios, skulptūriškos linijos, subtilios formos ir lengvumas: 90-ųjų estetika alsuojantis minimalistinis įvaizdis iš pirmo žvilgsnio atrodo santūrus ir paprastas, tačiau tučtuojau prikausto dėmesį.

„Po ilgų pilkumos mėnesių norisi švaraus ryškumo: išsivaduoti iš sluoksnių, triukšmo, faktūrų. Tad ir šio įvaizdžio kadruose ryški šviesa ir stiklo skaidrumas išryškina skaisčią raudoną ir plieno blizgesį“, – pasakoja stilistė Eglė Babunašvili, ryškų minimalistinį derinį sukūrusi iš Kauno „Akropolio“ asortimento.

Masyvius aksesuarus ir madingiausius šio sezono batelius derinantį įvaizdį įkvėpė 90-ųjų elegantiško minimalizmo tendencija.

Universalumas ir aksesuarų magija

„Paprastas klasikinis kirpimas, universalumas, aksesuarų ir makiažo derinimas leidžia sukurti įvaizdį, kuris visu savo grožiu atsiskleidžia tik geriau jį patyrinėjus“, – sako E. Babunašvili.

Šio derinio centre – ryški minimalistinė suknelė, prie kurios derinami dideli sidabriniai auskarai ir masyvios apyrankės bei metalu tviskanti rankinė. Įvaizdį užbaigia šį sezoną itin madingi žemakulniai smailianosiai bateliai.

Pasak E. Babunašvili, suknelė – labai universalus drabužis, kurį, keičiant aksesuarus, galima derinti įvairioms progoms.

„Aš pasirinkau nekuklius papuošalus, delninę ir batelius su kulniuku, tad šis įvaizdis puikiai tinka vakarui, bet persiavus batus, nusegus aksesuarus ir rankinę pakeitus didesne, drąsiai galima taip keliauti ir į darbą, susitikimus, užsiimti kasdiene veikla“, – pastebi ji.

Įvaizdžiui pasirinktas natūralaus švytėjimo įspūdį kuriantis makiažas, dar labiau sustiprinantis švarios ir lengvos elegancijos įspūdį.

Paslaptis slypi detalėse

E. Babunašvili atkreipia dėmesį, jog norint sukurti išbaigtą minimalistinį įvaizdį, itin svarbiais tampa subtilūs niuansai: neįprastas kirpimas ar netikėta detalė.

„Pavyzdžiui, suknelė, kurią matome, iš pažiūros irgi yra paprasto klasikinio kirpimo, tačiau jos išskirtinumas – įsiūti petukai. Jie iš karto suteikia kitą formą, o siluetas tampa skulptūriškas“, – pasakoja stilistė.

Tad minimalistinį įvaizdį kurti E. Babunašvili siūlo pradėti nuo drabužių, išsiskiriančių savo kirpimais, detalėmis ar sprendimais. Jų išskirtinumą stilistė pataria pabrėžti aksesuarais.

„Žaidimas aksesuarais – stiprus ginklas, todėl net ir nuobodžiausią drabužį galima pagyvinti pasirinkus didesnius auskarus, masyvias apyrankes ar subtiliai akį traukiančią rankinę“, – pastebi ji.

Pasidalinti: