Grožio klinikos 30-metis: planuose – įkurtuvės ir plėtra kituose miestuose

6/11/2024

Viena pirmųjų ir didžiausių specializuotų estetinės medicinos klinikų Baltijos šalyse „Sugihara", mininti veiklos 30-metį, planuoja atsinaujinimą – klinikos sostinės Žvėryno rajone statybas, ateityje plėtra planuojama ir į kitus Lietuvos miestus.

Planuojama plėtra ne tik sostinėje

Įmonių grupės akcininkas Konstantinas Karosas komentavo, jog naujos klinikos statybos – natūralus atsinaujinimo etapas, kuriam įtakos turėjo besikeicianti konkurencinė aplinka, klientų lūkesčiai ir jų poreikiai. „Atidarydami naują kliniką, siekiame išplėsti jau teikiamų bei naujų grožio paslaugų spektrą, nuosekliai didinti veiklos apimtis ir sudaryti geriausias sąlygas tiek savo esamiems bei būsimiems klientams, tiek sukurti modernias darbo vietas savo darbuotojams", – komentavo K. Karosas.

Naujoje klinikoje itin didelis dėmesys bus skiriamas plastinei chirurgijai ir estetinei dermatologijai bei kosmetologijai. Pastačius ją, sostinėje nebeliks kitų dviejų šiuo metu veikiančių padalinių – visos paslaugos bus teikiamos po vienu stogu.

Pašnekovo žodžiais, didžiausia „Sugiharos" stiprybė – sukaupta ilgametė patirtis ir įdirbis grožio paslaugų teikimo sektoriuje: „Visus veiklos metus buvome vieni iš rinkos lyderių, todėl ir toliau sieksime jais išlikti, stiprindami savo turimas pozicijas teikdami plastinės chirurgijos, estetinės ir lazerinės dermatologijos paslaugas, klientams pasiūlydami tik aukščiausios kokybės, inovatyvias grožio paslaugas, kurias teikia profesionalų komanda."

Vertybės nepasikeitė

Pirmąją ir didžiausią Baltijos šalyse grožio terapijos ir chirurgijos kliniką „Sugihara" 1995 metais įkūrė Sauliaus Karoso investicinis fondas „BEG International S. A.".

„Prieš 30 metų mokėmės žengti pirmuosius žingsnius rinkoje, reikėjo įgyti užsienio partnerių ir Lietuvos gyventojų pasitikėjimą įdiegtomis naujovėmis, atvežtomis iš JAV, Vokietijos, Prancūzijos, tapti oficialiais kosmetikos gamintojų atstovais Lietuvoje. Visiška naujovė, kurią tuomet pavyko įgyvendinti – ekskliuzyvinės sutartys, tiesiant kelius į Lietuvą visame pasaulyje žinomiems gamintojams. Prireikė nemažai pastangų apmokant personalą ir skleidžiant visai kitokį požiūrį apie dermatologiją bei plastinę chirurgiją. Tapome lyderiais Pabaltijo šalyse. Itin aukšta paslaugų kokybė, atsidavusi profesionalų komanda, pagarba, stabilumas, pasitikėjimas ir tuomet, ir dabar – mūsų stiprybės, ir mūsų klientai tą ypač vertina", – komentavo Miglė Neubauer, Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara" generalinė direktorė.

Įvardydama svarbiausias 30-mečio pamokas, M. Neubauer išskyrė paslaugų kokybę ir profesionalumą, pagarbą klientui, stabilumą, nepaisant išorinių trikdžių, kurių per 30 metų buvo pakankamai. „Įgijome partnerių ir klientų pasitikėjimą, kuris mums – svarbiausias, todėl stengiamės jį išlaikyti ir toliau išlikti lyderiais, tik jau kur kas konkurencingesnėje rinkoje. Dar vienas pažadas, kurio laikomės ir laikysimės ateityje – nesivaikyti vienadienio pelno", – kalbėjo klinikos generalinė direktorė.

Pasak pašnekovės, paslaugų rinka per pastaruosius 30 metų pasikeitė neatpažįstamai: pradedant kosmetikos priemonių gausa, baigiant naujausiomis technologijomis. Itin svarbus uždavinys grožio industrijoje – suburti ir išlaikyti kompetentingų specialistų komandą. Klinikos specialistai ypač atsargiai renkasi, kokių naujovių pasiūlyti klientams, nes ne visų jų nauda yra tokia, kokia nurodoma skambiose reklamose.

Šiuo metu klinikoje dirba daugiau kaip 80 patyrusių specialistų, teikiama daugiau kaip 300 įvairių paslaugų.

Pasidalinti: